www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Свято Останнього дзвоника у Криворізькому районі
Версія для друку Написати листа
Свято Останнього дзвоника у Криворізькому районі

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.
У п’ятницю, 25 травня у всіх загальноосвітніх школах Криворізького району відбулися урочисті заходи з нагоди свята Останнього дзвоника, який сповістив про закінчення 2017-2018 навчального року всім школярам.
Заклади освіти Криворізького району відвідали працівники Криворізької райдержадміністрації та управління освіти, культури, молоді та спорту з привітаннями від голови Дніпропетровської облдержадміністрації В.М. Резніченка та голови районної державної адміністрації С.В. Нагайченка.
З теплими словами поздоровлень до дітей, батьків та педагогів зверталися гості. Побажали всім дітям успішних іспитів, гарного літнього відпочинку, мирного неба, міцного здоров’я і найкращих перспектив.
Виступаючі щиро зичили випускникам знайти свою життєву стежину, успішно навчатись, здобувати подальшу освіту в вузах, коледжах, вищих навчальних закладах, щоб стати достойними, самореалізованими щасливими людьми, гідними громадянами нашої держави.
Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін виряджає у самостійну життєву дорогу. Хочеться вірити, що їм не забракне сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі, взяти на себе відповідальність за власну долю та долю України.

Завідуюча районним методичним кабінетом
при управлінні освіти, культури, молоді та спорту
Криворізької райдержадміністрації
Н. Л. Гринько
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор