www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Урочистості до Дня захисника України
Версія для друку Написати листа
У день покровительки всього роду козацького Пресвятої Покрови до Дня захисника України та Дня українського козацтва. в Криворізькій райдержадміністрації відбулися урочистості.

На урочистості були запрошені військовослужбовці, які приймали участь в АТО, члени сімей загиблих учасників АТО, голови сільських та селищних рад, керівники управлінь, структурних підрозділів РДА.

Зі словами привітання до присутніх звернувся заступник голови райдержадміністрації Сергій Степанович Валецький, який промовив слова вдячності воїнам за їх відвагу, самовідданість, мужність у захисті державного суверенітету та цілісності України. Сім'ям загиблих Сергій Степанович виразив слова подяки за патріотичне та гідне виховання справжніх синів українського народу. Всім були вручені листи подяки, подарунки та грошові нагороди.

До слів вітань долучився військовий комісар Криворізького військового комісаріату Губаренко Олександр Валерійович. Він вручив учасникам та рідним загиблих відзнаки Президента України "За участь в АТО".

Свято продовжилося концертом колективів художньої самодіяльності Криворізького району.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор