www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 19 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Проведення весняно-польових робіт
Версія для друку Написати листа
Проведення весняно-польових робіт

За 2016 рік на підприємствах Криворізького району зареєстровано 1 нещасний випадок виробничого травматизму, що на 1 нещасний випадок менше ніж за 2015 рік. На території району трапилося 919 випадків травматизму невиробничого характеру. що на (21.4%) менше ніж за 2015 рік та 32 випадки смертельного характеру, що на 3 випадки (12,4%) менше ніж за 2015 рік.
В сільськогосподарських підприємствах району розпочалася підготовка до проведення весняно-польових робіт.
З метою попередження випадків травматизму, забезпечення належних умов праці та відпочинку працівників на весняно-польових роботах при виконанні законодавства про охорону праці керівникам товариств, агрофірм та селянсько фермерських господарств необхідно виконати наступне:
1. Організувати інструктування працівників з питань охорони праці на виконуваних ними роботах;
2. Призначити наказом керівника посадових осіб відповідальних за стан охорони праці в підрозділах підприємства (вимоги ст.13 Закону України „Про охорону праці ”)
3. Провести медичні огляди цієї категорії працівників та тих, хто буде працювати в шкідливих умовах праці, згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України № 246 від 29 травня 2007 року.
4. Забезпечити працівників необхідним спецодягом та засобами індивідуального захисту;
5. Організувати безпечні місця відпочинку та прийняття їжі в польових умовах (забезпечення пересувними вагончиками та ін.);
6. Розробити маршрути безпечного руху транспортних засобів по полях, які б виключали зустрічний рух;
7. Організувати перед рейсовий та після рейсовий медичний контроль стану здоров’я водіїв транспортних засобів;
8. Трактористам-машиністам та іншим працівникам, які будуть виконувати роботи з підвищеною небезпекою провести щорічну перевірку знань з питань охорони праці з оформленням відповідних протоколів;
9. Особисту увагу звернути на технічний стан автотракторної та іншої сільськогосподарської техніки;
10. Забезпечити дотримання заходів безпеки працівниками при протравленні зерна отрутохімікатами;
11. В разі допущення нещасного випадку групового та зі смертельним наслідком відповідно до пунктів 10 та 37 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. Роботодавець зобов’язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок згідно з додатком 2 у Виконавчу дирекцію фонду соціального страхування від нещасних випадків в Криворізькому районі та м. Кривий Ріг (тел. 493-04-95, 92-21-16, 92-21-14), Головне управління Держпраці по Дніпропетровській області (тел. 0-56-778- 74-24 (з 8-00до17,00); (0-27-76-74-22 цілодобово),відділ нагляду за охороною праці в агропромисловому комплексі управління нагляду за об’єктами підвищеної небезпеки в промисловості Головного управління Держпраці по Дніпропетровській області 056-778-18-29, управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації (90-29-21).
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор