www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Триває реконструкція 40-річної опорної школи в Лихівці – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Більше 200 дітей Лихівської ОТГ навчатимуться в оновленій опорній школі. Заклад реконструює Дніпропетровська ОДА. Зараз на часі – заміна вікон, утеплення фасаду, ремонт спортзалу. Поряд із закладом – облаштування сучасного стадіону. Такі кардинальні метаморфози – вперше за 40-річчя школи, повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Реформа децентралізації, ініційована Президентом України Петром Порошенком, має результати. Завдяки додатковим фінансовим ресурсам зводимо дитсадки, реконструюємо лікарні, ремонтуємо школи. Сучасний освітній простір створюємо в понад 30 школах регіону», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Середовище, у якому кортить навчатися, створюють у Лихівській опорній школі. Її як звели 40 років тому, так жодного капремонту.

«Поточні ремонти не рятували – будівля поволі руйнувалася. Кут школи почав просідати – по стіні пішли тріщини. Вимагала заміни й система опалення. У холодну пору року температура у класах інколи становила всього 15 градусів, – розказала директор школи Лариса Дерід. – Нарешті ми дочекалися ремонту. Наша школа стане єврозразка».

Підрядники продовжують міняти вікна, утеплювати фасад та ремонтувати спортзал. Згодом оновлять коридори та класи.

«Цей ремонт був конче потрібний. Восени і взимку уроки проходили в холоднечі, зуб на зуб не попадав. Навіть у верхньому одязі сиділи. А це не дуже сприяло навчальному процесу», – пригадує десятикласниця Катерина Дядюра.

Поряд із закладом розгорнулося облаштування сучасного стадіону. Зараз – планування землі, підсипка піском і щебнем.

«Ми звикли до недолугих турніків, примітивної ями для стрибків, порослих травою легкоатлетичних доріжок. Якось проводили заняття, ще й не останні місця привозили з районних змагань, – сказав учитель фізкультури Сергій Зуєнко. – Якщо після реконструкції в нас буде все, що передбачено проектом, це чудово».

За проектом, тут будуть баскетбольний і волейбольний майданчики, тренажери, футбольне поле зі штучним покриттям, бігові доріжки.

«Навіть ті учні, які не любили фізкультуру, переглянуть свої погляди. Тому що побачать перспективи нових майданчиків», – переконана одинадцятикласниця Діана Шевченко.

ДніпроОДА поліпшує умови навчання для понад 230 дітей Лихівської громади.

Проект розрахований на два роки.


У центрі Лихівської об’єднаної громади…


…триває капремонт опорної школи.


«Поточні ремонти не рятували – будівля поволі руйнувалася. Кут школи почав просідати – по стіні пішли тріщини. Вимагала заміни й система опалення. У холодну пору року температура у класах інколи становила всього 15 градусів», – розказала Лариса Дерід.


Підрядники продовжують міняти вікна…


…утеплювати фасад…


….ремонтувати спортзал.


Після ремонту спортзал буде ось таким.


Потім оновлять коридори…


..класи…


…їдальню….


«Цей ремонт був конче потрібний. Восени і взимку уроки проходили в холоднечі, зуб на зуб не попадав. Навіть у верхньому одязі сиділи. А це не дуже сприяло навчальному процесу», – пригадує Катерина Дядюра.


Фасад буде яскравий…


та енергоефективний…


Поряд – облаштування сучасного стадіону.


Наразі – планування землі…


... підсипка піском і щебнем.


«Ми звикли до недолугих турніків, примітивної ями для стрибків, порослих травою легкоатлетичних доріжок. Якщо після реконструкції в нас буде все, що передбачено проектом, це чудово», – сказав Сергій Зуєнко.


Сучасний освітній простір ДніпроОДА створює в понад 30 школах регіону.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор