www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 30 квітня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Події району: Новопільська сільська бібліотека-філія №23 отримала перемогу в номінації «Краєзнавча знахідка» обласного конкурсу на кращій електронний продукт.
Версія для друку Написати листа
Події району: Новопільська сільська бібліотека-філія №23 отримала перемогу в номінації «Краєзнавча знахідка» обласного конкурсу на кращій електронний продукт.

В 2016 році серед публічних бібліотек Дніпропетровської області проводився конкурс на кращий краєзнавчий електронний продукт «О, рідна земле, люба моя нене!» з ініціативи Дніпропетровської бібліотечної асоціації.
Бібліотеки Криворізької централізованої бібліотечної системи брали активну участь в конкурсі. Найактивнішою серед бібліотек є Новопільська сільська бібліотека-філія №23, яка неодноразово була нагороджена грамотами та подяками районного, обласного та всеукраїнського рівня: районний літературний конкурс «Слухайте голос безсмертний Тараса», обласний сімейний конкурс «Книга пам’яті мого роду», Всеукраїнський конкурс «Оживають герої на екрані». На конкурс «О, рідна земле, люба моя нене!» Ніною Миколаївною Калюх була відіслана не одна робота. Завідуюча бібліотекою завжди креативно підходить до участі в конкурсах. ЇЇ роботи наповнені натхненням і любов’ю, теплом і доброзичливістю. А хіба може бути інакше? Якщо в працю вкладати часточку своєї душі. Тож за свій творчий підхід до роботи та за участь в обласному конкурсі на кращій електронний продукт «О рідне земле, люба моя нене!» та перемогу в номінації «Краєзнавча знахідка» - за створення відеоролика «Зі святом справжніх господарів» Новопільська сільська бібліотека була нагороджена грамотою від голови ДБА Тітової Н.М.

За матеріалами

централізованої бібліотечної системи у Криворізькому районі


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор