www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 31 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Привітання з 90-річчям
Версія для друку Написати листа
Життєва стежина ювілярки

В красивому, мальовничому селі Арсенівка, Кіровоградської області народилася дівчинка, назвали її гарним іменем Тетяна. Було це 24 липня 1928 року і ось на порозі вже 90-річний ювілей Гнояної Тетяни Устимівни, мешканки села Веселе. Як швидко плине час, зовсім недавно було тяжке дитинство, опалена війною юність, бо вже в п‘ятнадцять років ще зовсім юною вона вже копала окопи, щоб приблизити час перемоги Великої Вітчизняної війни.

Гнояна Т.У. перенесла голод і холод, страшні лихоліття повоєнного часу. Не легким був життєвий шлях цієї людини. Не віриться, що цій жінці вже 90 років. Вона пам’ятає все своє життя до дрібниць, все життя працювала в колгоспі дояркою, не зважаючи на поважний вік, залишається мудрою та розсудливою жінкою, цікавиться життям своєї родини.Тетяна Устимівна має двох дітей, шість онуків та вісім правнуків і нікому не відмовляє у мудрій пораді та допомозі. Хоч роки беруть своє і забирають здоров’я та зовнішню красу, їм не під силу відібрати ясний розум та добру душу…В день ювілею до Гнояної Т.У. завітали представники Терцентру Криворізького району та передали щирі вітання від імені Голови Криворізької РДА Нагайченка С.В.

Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не згасали, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор