www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 27 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет III віку в селі Новопілля
Версія для друку Написати листа
Університет III віку в селі Новопілля

26 березня 2019 року університет ІІІ віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району завітав у село Новопілля. Зустріч присвячена 205-й річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Щороку відзначають українці на своїй землі і в зарубіжжі річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Шевченка. Ми називаємо його ще апостолом правди і свободи, нескореним борцем за волю України.

Тарас Григорович Шевченко - український поет і художник, громадський діяч. Він народився 9 березня (за старим стилем 25-го лютого) 1814 в селі Моринці на Черкащині.

ПОЕТ ПОВ’ЯЗАВ свою долю з долею України, яка постала перед ним поневоленою завойовниками з усіх сторін. Він виступив зі своїм полум’яним словом на її захист від поневолювачів, закликав до боротьби, залишив своїм «живим і ненародженим землякам» важливі дороговкази. Уявімо собі, що було б з нашим народом, з Україною, якби Господь не послав нам Шевченка, виразника голосу поневоленого народу.

Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Вся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов’ю до рідного краю. Його думи та полум’яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі. Великий Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги до нього.

Тож нехай святе поетове слово об’єднає всіх українців, незалежно від їх поглядів і переконань, задля щасливого мирного майбутнього України!

Учасники Університету III віку цікаво та змістовно провели час.Директор територіального
центру Л.О. Брайченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор