www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 27 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
У Криворізькому районі (смт. Радушне) передали вітання та книжку-роздум для дочок загиблого воїна АТО від голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка.
Версія для друку Написати листа
Новорічний казковий час дарує нам відчуття завершеності, шани та вдячності за рік, що минув.

Сьогодні, до Радушненської школи аби передати дочкам загиблого воїна АТО вітання від голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченко, з солодкими подарунками та захопливо цікавою книгою, де зібрані мудрі думки з усього світу завітали депутат Криворізької районної ради Бідніченко Юрій Вікторович та завідувач сектору інфраструктури Криворізької райдержадміністрації Карасюк Олександр Сергійович. Символічно, що депутат і завідувач сектору вручали солодощі дівчатам, адже у Юрія Вікторовича нещодавно син повернувся з АТО, а Олександр Сергійович тільки но демобілізований зі Збройних Сил України, він також побував в АТО.

Клас, у якому навчаються дівчата, Карпенко Настя і Крістіна,доньки загиблого воїна АТО, з турботою, та ще поки що дитячим розумінням того, що відбувається в країні і як живеться дівчаткам, все одно підтримують школярок посмішками, дружніми обіймами та побажаннями хороших Новорічних свят.

Після спільного фото на згадку, зайчики і білочки, сніжинки і королеви, та інші казкові герої помандрували на новорічне свято, яке цього дня організували для дітей у шкільному актовому залі дорослі.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор