Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту розпорядження голови
Криворізької районної державної адміністрації
«Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг
Криворізької районної державної адміністрації»


Криворізька районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови Криворізької районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Криворізької районної державної адміністрації» та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проект регуляторного акта підготовлено для затвердження чіткого і зрозумілого алгоритму дій адміністраторів центру надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) та суб’єктів надання адміністративних послуг з метою забезпечення ефективного функціонування ЦНАП та дієвої інституції, спрямованої на протидію корупції та забезпечення якісного обслуговування громадян і суб’єктів господарювання.

Проект розроблено на виконання та з дотриманням вимог законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та «Про адміністративні послуги», згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» (зі змінами), з урахуванням Методики проведення аналізу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308 (із змінами).

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, на яку приймаються зауваження та пропозиції.

Криворізька районна державна адміністрація, вул.Кобилянського,152, м. Кривий Ріг, Криворізького району, Дніпропетровської області, 50002;

e-mail: dozvil11@ukr.net

Повна редакція зазначеного проекту розпорядження та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Криворізької районної державної адміністрації з 24.09.2018.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб,їх об’єднань приймаються протягом 30 - ти календарних днів з дня оприлюднення (з 24.09.2018 по 23.10.2018) поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.

З повним текстом проекту розпорядження голови Криворізької районної державної адміністрації можна ознайомитись щоденно (з 08.00 до 17.00, п’ятниця: з 08.00 до 15.45, крім вихідних) за адресою: вулиця Кобилянського,152, м. Кривий Ріг, Криворізький район, 1 поверх, Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації, (тел. (056) 406 10 86.


Голова районної державної
адміністрації НАГАЙЧЕНКО С.В.