www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ. Спеціалістами управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації проводяться виїзні прийоми до сільських/селищних рад з питань оформлення громадянами житлової субсидії.
Версія для друку Написати листа
НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ

Спеціалістами управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації проводяться виїзні прийоми до сільських/селищних рад з питань оформлення громадянами житлової субсидії відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року №329.
Перша зустріч з населенням відбулась 31 травня 2018 року в приміщенні Вільненської сільської ради. 40 мешканцям с.Вільне Криворізького району була надана консультація, щодо оформлення житлової субсидії за оновленим порядком, та прийнято 10 заяв та декларацій на призначення житлової субсидії.
До Новопільської сільської ради спеціалісти управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації завітали 4 червня 2018 року, де відбулось активне обговорення нововведень в призначенні житлових субсидій. Особисті консультації були надані близько 150 особам та прийнято 53 пакети документів (заяви та декларації) для призначення житлової субсидії.
У разі виникнення питань громадяни району можуть звертатись за консультацією до уповноважених осіб сільських/селищних рад або безпосередньо до управління за адресою: м. Кривий Ріг, вул.Чкалова, 44-а, каб.№7, або за телефоном «гарячої лінії» 90-83-69.


Начальник управління В.В.ГУНЬКО

Хрієнко 92-68-08
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор