www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 19 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Інструктивно - методичне заняття з викладачами предмету «Захист Вітчизни» загальноосвітніх закладів району.
Версія для друку Написати листа
На виконання плану спільних заходів з організації роботи по військово - патріотичному вихованню молоді у 2016- 20017 навчальному році,затвердженого розпорядженням голови РДА № Р-502/0/56-16 від01.12.2016року, 07.02.2017 року о 10.00 на базі відділу освіти відбулось інструктивно - методичне заняття з викладачами предмету «Захист Вітчизни» загальноосвітніх закладів району.

В роботі заняття з метою здійснення контролю взяли участь представники Криворізького РВК та Дніпропетровського обласного військомату.

Були заслухані виступи наступних викладачів:

1. Кукса О.В. вчитель Кіровської ЗОШ – «Організація проведення занять в навчальному закладі з вивчення юнаками законів,постанов, статутів України,щодо військової служби,військового обліку та проходження служби за контрактом ».

2. Мотуз Р.С. вчитель Христофорівської ЗОШ – «Організація відбору кандидатів для вступу до ВВНЗ України в навчальному закладі ».

3. Дідур О.М. вчитель Радушненської ЗОШ – «Організація проведення занять зі стройової підготовки юнаків в навчальному закладі».

4. Клименко С.В. вчитель Лозуватської ЗОШ№1 – «Організація проведення занять з вогневої підготовки юнаків в навчальному закладі ».

Перед присутніми виступили начальник відділу освіти Криворізької райдержадміністрації Н.О. Литвиненко, заступник головного комісара Криворізького районного військового комісаріату Євтушенко А.М.

За матеріалами відділу освіти Криворізької райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор