www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 9 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Реабілітаційний центр на базі курорту «Солоний лиман» вже прийняв понад 120 АТОвців – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Сучасний центр медичної реабілітації АТОвців, створений на базі обласної лікарні «Солоний лиман», вже прийняв понад 120 бійців. У ньому є все для найшвидшого одужання хлопців. Зали для лікувальної фізкультури зі спеціальними тренажерами, сучасні фізіотерапевтичні апарати, комфортні палати. Головна прикраса центру – хол із креативним дизайном та фіто-стіною із живих рослин. Про це розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.


«На постійній турботі про захисників акцентує Президент України Петро Порошенко. У 2015-му для оздоровлення АТОвців відкрили у Дніпрі реабілітаційний центр – при обласному госпіталі ветеранів. Понад три місяці тому розпочав роботу ще один центр медичної реабілітації – на базі обласної лікарні «Солоний лиман». У закладі створені всі умови для якомога швидшого одужання бійців. Там вже поправили здоров’я понад 120 хлопців», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Курорт «Солоний лиман» розташований у селі Новотроїцьке Новомосковського району. Він давно славиться цілющими грязями, які використовують у лікуванні опорно-рухового апарату. Новий центр реабілітації учасників бойових дій облаштували просто у крилі третього поверху лікарні. Обласним коштом осучаснили приміщення, закупили нові меблі, медичне обладнання та лікувальні тренажери.

«У нас проходять реабілітацію бійці з травмами кінцівок та хребта. Вони отримують реабілітацію на найвищому рівні. Для цього у нас є все. Комфортні палати, надсучасне устаткування, спеціальні тренажери, значно дорожчі за звичайні. Такі умови для АТОвців створила Дніпропетровська облдержадміністрація, – розповів в.о. головного лікаря Ігор Чабаненко. – Ефект від лікування пацієнти відчувають вже під час перебування у центрі».

Заходиш у новостворений центр – ніби потрапляєш до п’ятизіркового готелю. Хол прикрашений живими рослинами. Фіто-стіна створює мікроклімат та сприяє релаксації. Додатковий ефект – від заспокійливої музики та приємної для ока картинки з екрана телевізора.

У м’яких диванчиках та кріслах відпочивають АТОвці. Василь Харів колись ходив на милицях, та після декількох курсів лікування у різних закладах обходиться ціпком. У «Солоному лимані» – вперше.

«Дуже задоволений. І лікуванням, і процедурами, і відпочинком, і ставленням медперсоналу. Вже відчуваю покращення – іноді навіть про ціпок забуваю, – поділився АТОвець Василь Харів. – Такий ремонт чудовий зробили. Палати просторі, чисті. Буфет затишний – ми там чаї п’ємо, і в мікрохвильовці можна їжу підігріти, якщо перекусити захочеться. Фойє – взагалі краса! Релакс повний! Хлопці сидять тут зранку до вечора».

АТОвці проходять різні фізіопроцедури. Це і гідромасаж, і мінеральні ванни, і гідролазерний душ. А ще – грязьові аплікації та обгортання. Для лікування суглобів – сучасні апарати лазерної, ультразвукової та магнітотерапії.

«Враження від оздоровлення – неперевершені! Після процедур та масажів почуваю себе чудово. Плечі вже не так болять, як раніше, – сказав АТОвець Віталій Кошляк. – Палати – то взагалі, немає слів! І телевізор, і ортопедичні матраци. Все – для нашого комфорту».

У чотирьох нових залах лікувальної фізкультури – спеціальні тренажери, з міні-комп’ютерами. Їх можна програмувати – виставляти необхідну тривалість процедури. Параметри виводяться на монітор. Є бігові доріжки, вело- та гребні тренажери, сучасні шведські стінки, дошки Євмінова – для хребта.

У реабілітаційному центрі на базі курорту «Солоний лиман» можуть одночасно оздоровитися 36 АТОвців. Курс – три тижні.

У новому центрі реабілітації АТОвців вже оздоровилися понад 120 бійців

«Бійці отримують реабілітацію на найвищому рівні. Такі умови для АТОвців створила Дніпропетровська облдержадміністрація», – Ігор Чабаненко

Хол із сучасним дизайном,..

..комфортні палати,..

..затишний буфет

Василь Харів: «Дуже задоволений. І лікуванням, і процедурами, і відпочинком, і ставленням медперсоналу. Такий ремонт чудовий зробили»

Найшвидшому одужанню сприяють різноманітні фізіопроцедури

Для ефективної терапії – сучасне фізіотерапевтичне обладнання

«Враження від оздоровлення – неперевершені! Після процедур та масажів почуваю себе чудово», – Віталій Кошляк

Оновлені зали лікувальної фізкультури..

..оснащені спеціальними тренажерами

Курс реабілітації – три тижні
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
аватар.jpg