www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Відбулося урочисте вручення стипендії голови облдержадміністрації дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, за підсумками 2018 - 2019 навчального року. З Криворізького району стипендію отримали двоє дітей.
Версія для друку Написати листа

09 липня 2019 року в Дніпропетровській облдержадміністрації за участю заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Грицай І.О. та начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Візира В.М. відбулося урочисте вручення стипендії голови облдержадміністрації дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, за підсумками 2018 - 2019 навчального року.
З Криворізького району стипендію отримали двоє дітей - КузнєцоваДар'я Вікторівна, учениця комунального закладу «Грузький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад)», яка вже в друге отримує стипендію губернатора, та Муха Аміна Андріївна, учениця комунального навчального закладу «Широківська загальноосвітня школа I - III ступенів», отримує стипендію вперше.
Вітаємо із заслуженою нагородою дівчат, їх законних представників, вчителів, та бажаємо не зупинятись на досягненому, а всім майбутнім кандидатам на отримання обласної стипендії (починаючи з учнів п’ятого класу) бажаємо успіхів у навчанні в наступному навчальному році.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор