www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Суспільно-політичне життя Надеждівської сільської ради
Версія для друку Написати листа
21.02.2016 року в приміщенні Надеждівського НВК, сумісно з Будинком культури пройшов тематичний захід, присвячений 73 річниці визволення Криворізького району від німецько - фашистських загарбників.

На заході були присутні сільський голова Ганець Ірина Федорівна, голова ради ветеранів с. Надеждівка Шевченко Віра Леонтіївна, депутат Криворізької районної ради Куліш О.С., працівники бюджетних установ, учні, вчителі та жителі села Надеждівка.

24.02.2017 року в приміщенні Надеждівського НВК, сумісно з Будинком культури пройшла година-реквієм, присвячена Дню Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають»,
Небесна сотня – безневинна жертва…
Бандитам не сховатись за хрестом
Отим хрестом, де їхня совість мертва
Зрікається і серцем і чолом…
У прощену неділю впала долу,
Простіть нас браття, миленькі, простіть…
За Україну – зранену і голу…
За Вас не впала і за Вас стоїть!
Кожного присутнього пройняли до самого серця вірші, присвячені Небесній сотні, які читали учні школи.
На заході були присутні сільський голова Ганець Ірина Федорівна, голова ради ветеранів с. Надеждівка Шевченко Віра Леонтіївна, працівники бюджетних установ, учні, вчителі та жителі села Надеждівка.
В сільській бібліотеці створена книжкова виставка «Україна починається з мене!», щоб пригадати кожному про ту ціну, яку заплатили наші співвітчизники за правду і волю А свічка нагадуватиме про ту важку втрату, якої зазнали сотні родин та все українське суспільство.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор