www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 29 березня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Криворізький район. Соціальний захист та підтримка людей з особливими потребами.
Версія для друку Написати листа
Соціальний захист та підтримка людей

з особливими потребами!

З метою привернення уваги суспільства до проблем інвалідів Президентом України було видано розпорядження від 28 листопада 1992 року №185/92-рп «Про відзначення Міжнародного дня інвалідів в Україні» та започатковано щорічне відзначення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів. Дане рішення стало свідченням приєднання нашої країни до Міжнародного співтовариства та результатом проголошення Генеральною асамблеєю ООН цієї дати, як Міжнародного дня інвалідів.
Цей день — не святкова дата, цей день дає можливість нагадати суспільству про нелегкі будні осіб з інвалідністю, про проблеми та перешкоди, що мужньо долають люди з особливими потребами.
З метою підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями та поліпшення соціальних умов життя прийнято доручення голови райдержадміністрації Нагайченка С.В. від 23.11.2016 № Д63/0/57-16 «Про підготовку і відзначення в районі 03 грудня 2016 року Міжнародного дня інвалідів».
В Криворізькому районі мешкає понад 1713 осіб з інвалідністю.
Відповідно районної програми «Забезпечення державних соціальних гарантій в Криворізькому районі на 2016 рік», затвердженої рішенням ІІІ сесії Криворізької районної ради VІІ скликання № 35-ІІІ/VIІ від 25.12.2015 року отримали матеріальну допомогу 57 осіб з інвалідністю на суму 22,6 тис. грн. та 11 сім'ям, які виховують дітей з інвалідністю на суму 6,4 тис. грн. також до Міжнародного дня інвалідів 130 дітям з інвалідністю надана грошова допомога на суму 39,0 тис. грн. (по 300 грн. на кожну дитину).
З початку 2016 року через управління соціального захисту забезпечено санаторно - курортним лікуванням 9 інвалідів, з них 3- інвалідів війни.
Компенсацію замість путівки на санаторно-курортне лікування отримали інваліди та інваліди війни 1,2,3 груп - 18 чол. на загальну суму 6,0 тис. грн.
До будинків – інтернатів області влаштовано 5 осіб з інвалідністю.
Для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення звернулося 139 осіб. Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації оформлено 248 направлень на підприємства, згідно яких 141 осіб з інвалідністю отримали технічні та інші засоби реабілітації.
У своєму користуванні мають інвалідні візки 100 осіб з інвалідністю та 22 дитини, які мають інвалідність.
Станом на 01 грудня 2016 року на обліку у відділі адресних допоміг в управлінні соціального захисту перебуває 379 інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів, з них 149 дітей з інвалідністю.
За 11 місяців нараховано та сплачено державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам на суму 6059,1 тис. грн.
По району охоплено оздоровленням та відпочинком 41 дитину з інвалідністю.
Просимо усіх мешканців району не тільки в Міжнародний день інвалідів, а постійно звертати увагу та бути не байдужими щодо проблем осіб з інвалідністю.
Захищаючи гідність осіб з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя.


Начальник управління В.В.Гунько

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор