www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 19 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Відстоюючи принципову позицію державного обвинувачення
Версія для друку Написати листа
Відстоюючи принципову позицію державного обвинувачення.

Вже більше двох років Криворізькою місцевою прокуратурою №2 відстоюється принципова позиція при підтриманні державного обвинувачення у кримінальному провадженні, відносно громадянина М., обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ст. 115 ч.1 КК України (умисне вбивство).

Вироком Жовтневого районного суду м. Кривого Рогу від 21.11.2014, незважаючи на невизнання обвинуваченим своєї вини у скоєному злочині, судом застосовано до обвинуваченого положення ст. 69 КК України та за умисне вбивство призначено покарання, що є нижчим від найнижчої межі, передбаченої Кримінальним кодексом України у вигляді 5 років позбавлення волі та зобов’язано засудженого М. сплатити представнику потерпілого 85 тис. грн. за спричинення моральної шкоди та відшкодувати близько 7 тисяч матеріальної шкоди.

Прокурор у кримінальному провадженні не погодився із застосованою судом мірою покарання та м’якістю призначеного покарання та подав апеляційну скаргу на незаконний вирок суду. Апеляційний суд погодився з доводами прокурора та ухвалою апеляційного суду від 18 лютого 2015 року вказаний вирок скасовано та призначено новий судовий розгляд іншою колегією суддів.

Однак, під час нового судового розгляду колегією суддів Жовтневого районного суду м. Кривого Рогу дії обвинуваченого перекваліфіковано з умисного вбивства на більш м’який склад злочину, а саме умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони та призначено обвинуваченому покарання за ст. 118 КК України у вигляді 2 років позбавлення волі.

Криворізька місцева прокуратура №2 продовжує відстоювати свою принципову позицію та прокурором у кримінальному провадженні знову внесено апеляційну скаргу на незаконний вирок суду.

Прокурор Криворізької
місцевої прокуратури № 2
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор