www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Секто агропромислового розвитку повідомляє
Версія для друку Написати листа
ІНФОРМАЦІЯ

Секто агропромислового розвитку Криворізької районної державної адміністрації, за інформацією Криворізької районної державної лікарні ветеринарної медицини інформує, що 29 травня 2018 року звернулася група пасічників – аматорів, бджоло пасіки яких розміщені на території Софіївської та Грузької сільських рад, а також директор СФГ «Мрія», стаціонарна пасіка господарства якого знаходиться на території Софієвської сільської ради. Причина звернення – масова загибель бджіл на пасіках.
В два наступні дні такі – ж звернення пасічників були зареєстровані на території Данилівської, Гейківської та Чкалівської сільських рад.
Криворізькою РД ЛВМ було створено робочу комісію, в склад якої ввійшли фахівці ветеринарної медицини лікарні, завідувачі відповідних дільниць державної ветеринарної медицини, представники сільських рад, представники від бджолярів, господарі пасік.
З анамнестичних даних вияснено, що загибель бджіл відмічалася в період з 25 – 26 травня поточного року, в період прильоту бджіл з місць медозбору. До цього загибель бджіл, розпад клубу, порушень біології бджолиних сімей на території району не реєструвалось.
Ветеринарно-санітарний та загальний санітарний стан бджоло пасік задовільний, вулики покрашені та пронумеровані, на підставках. Наявні місця напування бджіл водою, прилітні майданчики. Наявний бджолярський інструментарій та спецодяг.
Територія зазначених сільських рад, як і району в цілому, є зоною епізоотичного благополуччя щодо гостро - заразних захворювань бджіл.
В зв’язку з закінченням періоду цвітіння дерев, в зазначений сезон основний медозбір здійснюється на різнотрав’ї та сільськогосподарських угіддях, на яких висаджено медоносні культури.
Комісійно відібрано проби трупів бджіл, проби рослин – медоносів, проби меду та сотів з медом, які з супровідними документами надіслано в Криворізьку міжрайонну державну лабораторію державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів для проведення відповідних бактеріологічних та хіміко-токсикологічних досліджень.


.

Завідувач сектору
агропромислового розвитку
Криворізької райдержадміністрації Н.В.Шкленська
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор