www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 17 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав в районі.
Версія для друку Написати листа
З метою вшанування громадян України, які виконували військовий обов'язок на території інших держав та на підтримку ініціативи громадських організацій Указом Президента України від 11 лютого 2004 року № 180/2004 «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» 15 лютого було установлено в Україні День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В цей день у 1989 році з території Республіки Афганістан були виведені війська колишнього СРСР.

Час невблаганно віддаляє від нас ті події, але пам’ять про далеку афганську війну жива і стерти її не зможуть ні роки, ні відстань. З афганської війни до Криворізького району не повернулися п’ять юнаків, які всім серцем спри­йняли біль народу, як власний, до останнього подиху захищали інтереси народу Афганістану, а саме:

   - Бураков О.І. – Недайводська сільська рада;
   - Гринишак В.Д. - Златоустівська сільська рада;
   - Захарченко В.Г. – Веселівська сільська рада;
   - Кражан В. І. – Кіровська сільська рада;
   - Приймак В.М.- Лозуватська сільська рада;
В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрацій на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги перебуває 137 учасників бойових дій на території інших держав, з них 104 особи, які брали участь у війні в ДР Афганістан. Також на обліку перебувають 6 інвалідів війни в ДР Афганістан та дві сім’ї сини, яких не повернулися з афганської війни.
Відповідно до районної програми «Забезпечення державних соціальних гарантій в Криворізькому районі на 2017 рік» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав передбачено матеріальну допомогу:


- 2 сім'ям воїнів загиблих на війні в Афганістані в розмірі 3000 грн. на кожну сім'ю;
- 6 інвалідам війни в Афганістані - кожному по 500 грн.;
- 137 учасникам бойових дій – кожному по 300 грн.
Активна життєва позиція, вірність військовій присязі учасників бойових дій, інвалідів війни з числа учасників бойових дій на території інших держав заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками.


Начальник управління В.В.ГУНЬКО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор