www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
07.10.2019 року в Криворізькій РДА проведено нараду.
Версія для друку Написати листа
Під головуванням виконуючої обов'язки голови райдержадміністрації Сінєльнік Світлани Леонідівни проведено нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Нараду розпочато з теплих слів привітання Світлани Леонідівни з Днем працівників освіти та Міжнародним днем лікаря керівників відповідних напрямків.

З першим питанням виступила начальник фінансового управління Коч Юлія Леонідівна. Начальник управління доповіла, що зібрана інформація про додаткові потреби в енергоносіях для установ та організацій району. Враховані потреби в комплектуванні центральної районної лікарні оргтехнікою, в енергоносіях, збільшення коштів на придбання інсуліну, тощо. Також формується бюджет району на 2020 рік, розрахунки до проекту бюджету надають установи району та структурні підрозділи райдержадміністрації.

У ході наради завідувач сектору економіки райдержадміністрації Сабарська Світлана Григорівна проінформувала присутніх про формування Програми соціально-економічного та культурного розвитку Криворізького району на 2020 рік та висловила потребу надати структурними підрозділами пропозиції, цілі та заходи для реалізації вищезазначеної програми відповідно до напрямку роботи.

Окрім того начальник управління освіти, молоді та спорту Харчук Ніна Юріївна ознайомила всіх про забезпечення харчуванням, підвіз та навчання учнів Криворізького району, а також участь школярів району в науково-дослідницькій діяльності Малої академії наук України.

Начальник медичної служби КЗ КЦРЛ Грінберг Діна Олександрівна доповіла про роботу щодо благоустрою території центральної районної лікарні, про здійснення ремонту тепломережі, харчоблоку, про фінансову допомогу сільських/селищних рад в придбанні інсуліну.

Головний лікар КЗ Криворізького районного центру ПМСД Лазорик Григорій Іванович ознайомив присутніх із станом захворювань серед населення району, про перехід ФАПів на індивідуальне опалення та керамічні обігрівачі. Також повідомив, що протягом тижня в Криворізькому районі народилось 10 немовлят.

Начальник управління соціального захисту населення Гунько Валентина Василівна доповіла, що проводиться робота по наданню населенню субсидій на тверде паливо та скраплений газ. Занесено доповнення у базу даних з обліку внутрішньо переміщених осіб.

Щодо роботи служби у справах дітей райдержадміністрації, начальник служби Паливода Юрій Вікторович, проінформував про проведену роботу за тиждень. А саме: пройшли районні заходи " День усиновлення", розпочато другий етап Всеукраїнської акції "Урок".

З обговорених під час наради питань виконуюча обов'язки голови РДА Сінєльник С. Л. дала відповідні доручення та встановила терміни їх виконання.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор