www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Новорічні та Різдвяні свята у родинному колі
Версія для друку Написати листа
Новорічні та Різдвяні свята у родинному колі

У Новорічні та Різдвяні свята усі близькі та рідні збираються у родинному колі за святковим столом, пригощаються традиційними стравами, солодощами та обмінюються подарунками. Чудодійних та казкових дійств біля ялинки найбільше чекають дітлахи. Проте на жаль, є дітки, які не в повній мірі відчувають радість від свят. У ці дні, завдання керівництва району полягає в тому, аби приділити максимум уваги тим діткам, які відносяться до соціально-вразливої категорії.

Саме тому, напередодні Новорічних та Різдвяних свят, у Криворізькому районі вже доброю традицією стало проведення районної акції «Новорічні та Різдвяні свята у родинному колі», з метою підтримки дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та з сімей внутрішньо переміщених осіб.

Так 27 грудня за ініціативи голови Криворізької районної державної адміністрації Сергія Вікторовича Нагайченка, за підримки директора ТОВ «Агрофірма «Красний Забойщик» - Шипоша Станіслава Васильовича та служби у справах дітей Дніпропетровської обласної державної адміністрації в районі, Криворізьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службою у справах дітей райдержадміністрації організовано і проведено новорічну соціальну акцію.

Даним заходом було охоплено 137 дітей, які отримали солодкі подарунки та чудовий новорічний настрій. Усім дітям і батькам від імені голови райдержадміністрації переказав вітання Микола Миколайович Хорольський, інспектор сектору взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, він побажав:" Процвітання та щедрої долі, сонця та світлих надій, миру й втіхи на кожному кроці, здійснення задуманих мрій!"
Ольга Лішина
директор Криворізького
районного центру СССДМ

Юрій Паливода
начальник служби у справах дітей РДА


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор