www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 27 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
«Знай і виконуй правила дорожнього руху». У закладах освіти Криворізького району навчають дітей бути обачними.
Версія для друку Написати листа
«Знай і виконуй правила дорожнього руху». У закладах освіти Криворізького району навчають дітей бути обачними.

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне здоров’я та життя. Незнання або невміння дотримуватися певних правил поведінки на дорогах, необережність дуже часто призводять до втрати не тільки здоров’я, а й навіть особистого життя. Таке трапляється з різних причин, але, особливо тоді, коли людина потрапляє на вулицю і не дотримується її законів. І, нажаль, частіше нещасні випадки трапляються з дітлахами.
Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина ще до того, як вона самостійно вийде на вулицю - це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами наших міст і сіл, а водіїв автотранспорту позбавити багатьох неприємностей.
Тож 15 грудня кл. керівник 4 класу провела загальношкільну лінійку в Недайводському НВК «Знай і виконуй правила дорожнього руху» під час якої в ігровій формі закріпила знання учнів із правил дорожнього руху; навчала їх постійно дотримуватися правил ПДР, не ризикувати своїм життям і здоров’ям, перебуваючи на дорозі; виховувала почуття відповідальності, свідомого ставлення до реальних подій, дисциплінованості.
За матеріалами
відділу освіти Криворізької райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор