Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.uaУніверситет ІІІ віку в селі Радушне.


24 жовтня 2019 року відбулося чергове заняття Університету третього віку Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району в с.Радушне. Віддаючи шану нашим історичним святам та традиціям, темою лекції було обрано «Історія свята Покрови Пресвятої Богородиці»

14 жовтня святкували в нашій країні надзвичайно популярне та величне свято Покрови. Що цікаво – шанується воно одночасно і християнами і різновірами України, тільки зміст свята, навіть за однакової назви, зовсім різний. Як, ніхто, мешканці Криворізького району знають, що до початку жовтня закінчуються усі найважливіші сільські роботи. А зібраний урожай дає більш-менш вільного часу для проведення весільних гулянь, вечорниць.
Присутні з задоволенням спілкувались, розповідали про прикмети на Покрову, обговорювали традиції цього свята, обряди, ділилися спогадами своїх предків, раділи можливостям таких зустрічей.

«Університет третього віку» гуртує навколо себе людей похилого віку, розбиває бар'єри, знайомить з подіями та новинами Криворіжжя, країни. Адже після 60 років життя тільки починається.


Директор
Територіального центру Л.О.Брайченко