www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 7 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет ІІІ віку завітав до слухачів смт.Христофорівка з лекцією «Абрикоси оздоровлюють та подовжують життя».
Версія для друку Написати листа
Університет ІІІ віку

20 червня 2019р. Університет ІІІ віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району завітав до слухачів смт.Христофорівка з лекцією «Абрикоси оздоровлюють та подовжують життя». Присутні з подивом та зацікавленістю відкривали для себе цілющі властивості абрикос, які поліпшують пам’ять, нормалізують роботу кишечника, оздоровлюють серцево-судинну систему. На думку індійських та пакистанських дослідників, споживання в їжу абрикосів і продуктів їх переробки, сприяє подовженню життя.
Наша Криворізька земля багата та родюча на абрикоси. Ні з чим не порівняти смак абрикосового соку, який насичує організм корисними вітамінами.
Присутні з задоволенням спілкувалися та ділилися різноманітними рецептами, згадували молодість, розповідали про своє життя. Їм приємно відчувати, що вони комусь потрібні, що про них хтось турбується.
Такі зустрічі дають можливість слухачам знаходити нових друзів, отримувати нові знання, згуртовуватись в групи за інтересами, не почуватися самотніми.
І це все завдяки діяльності «Університету ІІІ віку».
Директор
територіального центру Л.О.Брайченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор