www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 30 квітня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Освіта Криворізького району: "Світ без насильства», перегляд та обговорення відеофільму «Я сюди більше ніколи не повернусь», Заходи Лозуватської школи №2
Версія для друку Написати листа
«Світ без насильства», перегляд та обговорення відеофільму «Я сюди більше ніколи не повернусь», створення колажу «Життя без насильства».

Саме під такими гаслами в КНЗ «Лозуватська загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів» пройшов тиждень з тренінгами, відеопереглядами, виставками та творчою роботою над створенням колажу.

Педагоги ознайомлювали батьків зі стилями батьківської поведінки та стилями сімейного виховання, дали можливість зрозуміти і відчути батькам, що їхня дитина особистість, з власними потребами і розвитком, яка може долати труднощі завдяки підтримці батьків і все це на Міні тренінгу для батьків «стилі виховання в сім’ї».

Також відбулося експонування виставки сімейних малюнків «16 днів проти насильства!», створення колажу «Життя без насильства». Кожен був не тільки споглядачем, а й міг ставити питання, та давати відповіді на питання, які звучали на єдиному Всеукраїнському уроку «Права людини».

Круглий стіл «Насилля в сім’ї як соціальна проблема», цикл бесід «Молодь проти насильства», «Жертви мовчання» допоміг з розумінням підійти до «тихої» сімейної проблеми, адже частіше за все насилля залишається в тіні. Домашнє насильство – це загальна проблема, а також одна з найбільш розповсюджених у світі форм порушення прав людини. Домашнє насильство вважається серйозною проблемою в кожній країні, де вивчається це питання.
Сам термін «домашнє насильство» на сьогодні достатньо розпливчастий. Не зовсім зрозуміло, що значить насильство, здійснене кимось у домашній обстановці або в іншому місці, але вчинене членами однієї сім’ї. Частіше всього під домашнім насильством розуміють насильство одного члена сім’ї над іншим, насильство батьків над дитиною, дорослої дитини – над батьками тощо.

   Тож кожен з школярів, хто був учасником круглого столу зміг зрозуміти глибину проблематики, і обговорити шляхи вирішення.   За матеріалами
   відділу освіти Криворізької райдержадміністрації.
   Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор