www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 27 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Напередодні Дня Соборності України молодіжний виконком Криворізької райдержадміністрації поповнився новими членами
Версія для друку Написати листа
20 грудня 2017 року напередодні величного свята Дня Соборності України оновлений склад молодіжного виконкому зібрався для вручення посвідчень члена молодіжного виконкому.

Голова Криворізької райдержадміністрації привітав молодий актив з Днем Соборності, та відзначив, що молодіжний рух на Криворіжжі завжди був яскравим та неординарним, тож і побажав виконкомівцям успіхів у починаннях, патріотизму, любові до малої батьківщини – Криворіжжя та всієї України.

Перший заступник голови райдержадмінстрації Світлана Леонідівна Сінєльник приєдналася до вітань, побажавши молоді натхнення та здійснення мрій і втілення планів.

До активу молоді звернулася представник Товариства Червоного Хреста України Марина Григорівна Матірка, яка привітавши молодь запросила їх долучитися до благодійності шляхом придбання марок товариства, адже кошти, отримані від внесків, будуть направлені на реалізацію допомоги соціально нехзахищеним верствам населення.

Далі молодіжний виконком завітав до великої зали районної ради, де відділ культури, туризмі, національностей та релігій підготував виставку «Україна-єдина!», та прийняв участь в вітальному флешмобі до Дня Соборності України на нараді з сільськими селищними головами, де після зачитання Акту злуки головою благодійної організації «Патріоти Криворіжжя» спільно заспівали Гімн України.

Також виконкомівці на гроші, які були зібрані під час щедрування закупили памперси для сімей, у яких виховуються дітки-інваліди. З привітальними листівками на цьому тижні всі вони будуть доставлені до дітей.

Нарада з сільськими головами продовжується, а молодіжка перше засідання у цьому році проведе на виїзді до музею батальйону національного захисту «Кривбас».


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор