www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 24 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
До уваги мешканців Криворізького району
Версія для друку Написати листа
В зв’язку з виявленням випадку захворювання на африканську чуму свиней в ФОП «Дзюндзя І.В.» (керівник Дзюндзя І.В.) с.Новопілля, вул. Теплична,1е Новопільської сільської ради Криворізького району, яке підтверджено в результаті епізоотичного обстеження господарства від 24.01.2017 року та звітом про результати досліджень патологічного матеріалу № 000053л.м./17 від 25.01.2017 року Дніпропетровської регіональної Державної лабораторії ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області на підставі Законів України «Про місцеве самоврядування», «про ветеринарну медицину» (№361-У/16.11.2006 року), Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.03.2014 року №81, при Криворізькій районній державній адміністрації терміново ініційовано засідання надзвичайної проти епідеміологічної та протиепізоотичної комісії та районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території Новопільської сільської ради Криворізького району 25.01.2017 року. Були запрошені відповідальні особи установ державної ветеринарної медицини району, а саме представники управління держпродспоживслужби у Криворізькому районі голови сільських (селищних) рад, керівники спеціалізованих свинопідприємств, дільничні лікарі ветеринарної медицини та члени комісій.

Вирішено:

   - затвердити план заходів по ліквідації АЧС та визначення осередку епізоотичного захворювання та зон визначення меж зон проведення карантину.

   - Затвердити склад робочих груп по ліквідації осередку захворювання та вжиття всіх необхідних заходів щодо недопущення поширення захворювання.

   - Визначити та надати пропозиції щодо невідкладної ліквідації тварин на території Новопільської сільської ради;

   - Карантин з неблагополучного пункту зняти через 40 днів після знищення інфікованих туш свиней у зоні осередку та в разі не виявлення хворих тварин на Африканську чуму свиней в карантинній зоні
   Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор