www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Створюємо сучасний освітній простір у найбільшій школі Синельниківського району – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Сучасна яскрава будівля посеред Іларіонового – такого вигляду нині набуває місцева опорна школа. Масштабну реконструкцію, першу за півстолітню історію закладу, проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. Акцент – на енергоефективності. Нині у розпалі – термомодернізація фасаду. Розпочали і роботи всередині. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Створити сучасний освітній простір для маленьких мешканців Дніпропетровщини – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Одночасно приводимо до ладу понад 30 опорних і основних шкіл. Сучасного вигляду набуває й Іларіонівський опорний заклад – найбільший у Синельниківському районі. Там реконструюємо і будівлю, і шкільний стадіон», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Іларіонівській опорній школі – 50. За цей час – жодного капремонту, лише поточні, щорічні. Та вони не вирішували проблем – дах протікав, тож усі зусилля були марними. Стіни постійно псувалися, каже заступник директора закладу Любов П’янкова.

«Ми дуже зраділи такій масштабній реконструкції, яку наразі проводить Дніпропетровська облдержадміністрація, – додала вона. – Сучасна оновлена школа – мрія і учнів, і вчителів».

Нині школа – з новими дахом та вікнами. Зараз ремонтники термомодернізують фасад. Він буде вентильований та різнобарвний. Візитівка будівлі – яскраво-жовтий колір, який додає учням і педагогам позитиву.

«До такої гарної школи хочеться ходити. І набагато тепліше стало. Тепер із нетерпінням чекаємо на оновлені класи», – поділився учень 10 класу Владислав Ліханов.

Стартували роботи всередині. Вже замінили систему опалення. Зараз підрядники проводять демонтажні роботи в приміщеннях на 3-му поверсі. Згодом оновлять комунікації, осучаснять всі класи та коридори.

«Нам всім вже кортить зайти у нові класи, оснащені сучасним обладнанням. Хочеться працювати в комфортних умовах. Думаю, це позитивно вплине і на успішність учнів», – сказала вчителька фізики Наталія Савченко.

У планах підрядників – зробити добудову. У новому корпусі облаштують просторі їдальню, актову і спортивну зали. Нині всі шкільні свята проходять у невеличкій їдальні, яка не може вмістити всіх учнів. А ще – реконструюють шкільний стадіон. Він буде із сучасним штучним покриттям.

У школі – понад 800 учнів. Це мешканці Іларіонового та трьох навколишніх сіл.

Дніпропетровська ОДА приводить до ладу Іларіонівську опорну школу


Будівля – із новими вікнами..


..покрівлею


Триває термомодернізація фасаду


Яскраві кольори оновленої будівлі додають позитиву


«До такої гарної школи хочеться ходити», – Владислав Ліханов


Ґанок облаштували пандусом


Стартували роботи всередині


Вже нова – система опалення


У розпалі – демонтажні роботи на 3-му поверсі


«Хочеться працювати в комфортних умовах. Думаю, це позитивно вплине і на успішність учнів», – Наталія Савченко


У школі навчаються маленькі мешканці Іларіонового та трьох навколишніх сіл
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
аватар.JPG