www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Про оздоровлення дітей пільгової категорії
Версія для друку Написати листа
На черговому засіданні комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей району, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, й направлення їх до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (далі - Комісія) розглянуто питання щодо направлення дітей на оздоровлення до відповідних дитячих закладів.

Члени Комісії дотримуючись черговості та враховуючи обласні плани –розподіли, прийняли рішення направити дітей району, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки за рахунок бюджетних коштів:
- 1 дитину до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» на 3 тематичну зміну з 14 квітня до 04 травня 2019 року;
- 1 дитину до державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек» на 3 зміну з 15 квітня до 05 травня 2019 року 2019 року.
Списки дітей затверджено і направлено відповідно до департаменту освіти і науки облдержадміністрації та департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для оформлення путівок.
З питання оздоровлення дітей пільгової категорії Криворізького району у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса, Миколаївська дорога, 172), у державному підприємстві «Міжнародний дитячий центр «Артек» (Пуща-Водиця, 14-та лінія, м. Київ,) та у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек Лісовий» (Житомирське шосе, 17км., м. Київ) батькам/опікунам дітей радимо звертатися до кабінету № 203 управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації. Телефон для довідок: 0689398631.

Заступник начальника управління М.А.МАЖАРА
Макаревська І.О.:
0689398631
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор