www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 3 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Міжнародна акція «16 днів проти насильства»
Версія для друку Написати листа
З 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України розпочала свій старт кампанія “16 днів активних дій проти насильства по відношенню до жінок і дітей”. Сьогодні до неї приєдналося понад 160 держав для здійснення стратегії, що закликає до викорінення всіх форм насильства по відношенню до жінок і дітей. 2019 рік ознаменувався тим, що кампанія проводиться 28-ий раз у всьому світі. Україна приєдналась до цієї кампанії у 2000 році, об’єднавши 20 регіонів України та 75 державних та неурядових організацій.

Розпочалася кампанія 25 листопада, в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, і завершиться 10 грудня, в Міжнародний День прав людини.У ці дні по всій Україні проводяться різноманітні заходи, які покликані привернути увагу громадськості, засобів масової інформації та державних органів до проблеми насильства по відношенню до жінок, дівчат та дітей, сприяти зміні історично сформованих стереотипів негативного характеру в сімейних відносинах і поведінці, звернути увагу членів сім'ї на неприпустимість насильницької поведінки в сім'ї. Серед таких заходів - круглі столи, тренінги для жінок і молоді, публічні акції, презентації підсумків роботи за поточний рік по даній тематиці та інші заходи.
Так з 25 листопада до Всеукраїнської кампанії приєднався Криворізький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей Криворізької райдержадміністрації, якими проведено соціальну акцію «16 днів проти насильства » для учнівської молоді навчальних закладів району.
Під час зустрічей соціальні служби району звернули увагу на розкриття понять «жорстокість», «насилля» та шляхи їх подолання, презентували тематичні відеоролики «Світ без насильства» та розповсюдили соціальну рекламу «Розірви коло насильства». Дітей спонукали бути доброзичливими та взаємоввічливими, завжди намагатися своїми діями і вчинками призупинити насильницькі дії, говорити вголос про неприпустимість побиття, психологічного, фізичного та інших видів насильства, про зґвалтування та про приниження жінок і дівчат, чоловіків і хлопців на роботі, в родині, серед друзів чи колег.


Ольга Серьожкіна
Директор КрРЦСССДМ


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор