Громадам Дніпропетровщини допоможуть підвищити свою безпеку
16.03
11:30
Написати листаВерсія для друку
Мрієте про безпечну громаду та згуртованих мешканців? Таку перспективу відкриває програма «Вартові безпеки», яка стартує в середині квітня. Як селам, селищам і містам Дніпропетровщини отримати комплексну підтримку із вдосконалення своєї безпеки, – далі.

Долучитися можуть об'єднані територіальні громади або населені пункти, які належать до них. Також запрошують громадські організації та активістів, які готові втілити цікаві ініціативи й згуртувати навколо себе людей.

Програма «Вартові безпеки» включає кілька етапів.

Зокрема, учасники дізнаються, як організувати місцеві пожежні команди, залучити населення до заходів з безпеки та заручитися підтримкою міжнародних партнерів. Крім того, громадам презентують кращі практики щодо оповіщення та відеоспостереження й розкажуть, у який спосіб підняти свій статус на національному рівні.

Найактивніші візьмуть участь у фестивалі «Ігри вогнеборців» у Києві.

Усе це дозволить територіальним об’єднанням краще адаптуватись до нових умов, сформувати імідж безпечної громади й підвищити свою інвестиційну привабливість.

Усім зацікавленим треба подати заявку до 10 квітня 2018 року. Якщо маєте питання – пишіть на пошту vognebortsi@in.ua.

Проект втілює громадська організація «Побратими» за Програмою «Долучайся!», яку фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).


Громадам Дніпропетровщини допоможуть підвищити свою безпеку
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: